KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8135843
nr 813 5843
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Akvarell, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), signerad, motivets mått: 35x29
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:56:53
10/3 23:07:23
11/3 19:05:41
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien